Ceremonia Lomi Lomi Nui

…jest to sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń,  szeroko uznany za jedną z najbardziej dogłębnie uzdrawiających form masażu. 

lomilomi

Przeciwskazania do wykonywania masaży

 Sesja 90 minut       Cena: 250 zł

 Sesja 120 minut     Cena: 300 zł

 

Ceremonia Lomi lomi nui pierwotnie był wykonywany w świątyniach dla osób, które miały dużą odpowiedzialność społeczną, dla królów, władców,  mistrzów, mających dostęp do wiedzy tajemnej. Służył otwieraniu się na kontakt z aspektem duchowym, czyli wszelką wiedzę, miłość i mądrość.

Hawajczycy wierzą , że wszelkie choroby i dolegliwości wynikają z napięć, przyczyną których jest stres, a najskuteczniej uwalnia się je poprzez pełen szacunku dotyk i poszerzanie świadomości. Lomi lomi nui to coś znacznie więcej niż masaż relaksacyjny. Dzielenie się nim z poziomu serca otwiera uzdrawiającą przestrzeń, zwiększa gotowość do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie  Uwalnia on pamięć komórkową, co sprzyja zostawianiu za sobą tego, co już nie służy i otwieraniu się na osobisty potencjał. 

Ceremonia lomi lomi nui obejmuje całe ciało z pominięciem sfer intymnych, a wykonuje się go przedramionami i dłońmi przy użyciu oleju. Jego płynne ruchy, taneczny krok, oddech i rozluźnianie mięśni wokół stawów aktywują wewnętrzny przepływ energii, budzi naszą moc i radość życia co stymuluje organizm do uruchomienia procesów autoregulacji i samouzdrawiania. Sesja lomi lomi nui pozwala na doświadczenie pełnej miłości troski, dzięki czemu łatwiej nam akceptować siebie i to co się wydarza w naszym życiu. Otwieramy się wtedy również na obfitość która płynie z Wszechświata.  Dla pogłębienia efektów tej holistycznej pracy z ciałem, warto przyjmować go z intencją.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Dębowe Zacisze 5/5
84-240 Reda
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!