Slide 1
Doradca ds. Zdrowego Żywienia

Czy wiesz, po co powinieneś sięgać, aby zmierzać we właściwym kierunku?

Nie układam diet, ale docieram do zasobów i edukuję aby odnaleźć w sobie motywację do pokonywania przeszkód i osiągać cele.

Kiedy zaczyna się rozpoznanie naszej wolności od programowej i uzależniającej konsumpcji?

Rozpoczyna się w momencie uświadomienia sobie naszego nałogu, naszego uzależnienia, naszego programu, który uznaliśmy za część siebie.

Rozpoczyna się w momencie kiedy przychodzi głębokie zrozumienie, że Ty nie jesteś sumą pewnych myśli, emocji ,programów, Ty jesteś tylko obserwatorem tej rzeczywistości.

Rozpoczyna się kiedy przychodzi osadzenie w wolności, kiedy już wiesz że nie jesteś uwarunkowanym umysłem i ten kolektywny umysł nie może Tobą rządzić.

Rozpoczyna się kiedy zrozumiesz aspekty które wymagają integracji w życiu i to jak funkcjonujemy w świecie emocji.

Wtedy nagle przychodzi ta głęboka świadomość, zrozumienie i potwierdzenie że ta wolność  jest decyzją, że do każdego doświadczenia podchodzisz aktualnie ze świeżą decyzją i nie taką samą jak zawsze podświadomą reakcją. Widzisz że nie funkcjonujesz już w tych starych trybach uwarunkowań, nałogów, kłamstw, emocji, nie jesteś już sumą starych powtarzalności.

Czy to nie jest warte zachodu?

Czy to nie jest warte zatrzymania?

Czy to nie jest warte tego aby zweryfikować cały zespół wszystkich myślo kształtów które doprowadziły Ciebie być może do jakiejś dysfunkcji.

Kiedy Twoja nowa świadomość zostanie przez Ciebie odkryta i przyjęta, nagle możesz zacząć zupełnie inaczej żyć i to może być takie życie za którym tęsknisz, wolne od nałogu niepoprawnego jedzenia i uzależnień umysłu tak wieloma czynnikami. Umysł jest zależny od pewnego rodzaju emocji, które mają wpływ na nasze ciało. Jeśli Twoje ciało jest czyste, jest już wolne  od nałogu umysłu, Ty możesz na co dzień funkcjonować w swojej najwyższej energetyce. 

Jak ta wolność ma się nam objawić?

Zaczyna się to od zatrzymania, od naszej obserwacji i decyzji. Przyjrzyj się temu co wkładasz do swoich ust, przyjrzyj się słowom które są wypowiadane przez te usta, przyjrzyj się wszystkim myślom i zdecyduj że już nie chcesz być takim bezmyślnym, automatycznym człowiekiem który w jakiś sposób musi tutaj przetrwać. Pomyśl, nie jesteś niczym ograniczony i kiedy ta prawda do Ciebie dotrze, wtedy możesz zrobić wielkie porządki w obrębie całego Twojego życia, w przestrzeni w której jesteś, w relacjach z otoczeniem. Ale aby to wszystko mogło się transformować potrzebna jest wewnętrzna głęboka analiza. Ta analiza to taki moment zatrzymania, spisania sobie najlepiej na kartce : w jakiej części swojego życia jeszcze się szarpię, co neguję, co kwestionuję, gdzie siebie nie akceptuję i gdzie nie mam do siebie szacunku. Jeśli uda Ci się to wyciągnąć na wierzch….. jak choć raz to odkryjesz, że jest to uświadomione, wtedy nie musisz już funkcjonować w starym. Zmiana na nowe nie jest kwestią jednego dnia. Twoje automatyczne stare reakcje były tak długo kultywowane i aktywowane w Tobie że zmiana wymaga czasu, jest procesem. Jeśli jednak zaczniesz wprowadzać zmiany dzień po dniu, później 7 dni, później 14 dni, później 30 dni, później 90 dni będziesz konsekwentnie realizował swoje założenia to zobaczysz że w pewnym momencie zniknie wysiłek i ta moc którą w sobie wypracowałeś będzie Cię prowadziła. Nie musisz być zależny od środków chemicznych znajdujących się w pożywieniu, od całego cyklu błędnych żywieniowych powtórzeń. Najważniejsze jest to aby zrozumieć że wolność zaczyna się w momencie decyzji…..podejmij decyzję. 

Wybierz żywność wysoko wibracyjną, wybierz swój dzień w którym masz czas na świadomy oddech, na wybranie miłości, na bycie w aktywności fizycznej, to są proste rzeczy, bo prawda jest bardzo prosta ostatecznie a wszystkie komplikacje płyną z uwarunkowań umysłu. Jeśli to zrozumiesz jesteś już u siebie, droga się skończyła chociaż przygoda nadal trwa. Z świadomością i wiedzą rodzi się motywacja.

Sprawdź bezpłatną 30 minutową sesję

Jeśli znalazłeś się na tej stronie to ufam że to nie przypadek, to znaczy że podjęłaś decyzję, jesteś gotowa do prawdziwej zmiany i chcesz poświęcić swój czas, energię i zaangażowanie aby zacząć się zmieniać. Domyślam się że Twoim problemem jest nadmiar ciała, nadwaga, dolegliwości zdrowotne i trudno Ci dostrzec głęboko ukryte powody kompulsywnego zajadanie, braku kontroli nad objętością i funkcjami Twojego ciała. Nie wiesz dlaczego tak się dzieje, nie widzisz tego co zajadasz, dlaczego zajadasz i jak to robisz.

Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego nie działają Twoje dotychczasowe diety, aktywności fizyczne, dlaczego doświadczasz  efektu jojo to zapraszam do współpracy ze MNĄ.

Jestem osobą która ma duże doświadczenie w tym temacie i chcę się z Tobą tym podzielić, pomóc Ci. Moje zalecenia i sugestie dotyczące sposobu odżywiania które indywidualnie przygotuję dla Ciebie wprowadzą Cię do TWOJEGO NOWEGO ŻYCIA, umożliwią krok po kroku wdrażać zmiany które pozwolą Ci stawać się NOWYM JA, pozbywać się dolegliwości i sprawią że Twoje ciało zacznie się zmieniać, zdrowieć i żyć całym sobą.

‘’Postaw każdego dnia kolejną cegiełkę na drodze do zdrowia, nie rezygnuj z siebie”

Sprawdź bezpłatną 30 minutową sesję

Nad wszystkim wspólnie pracujemy, w swoim działaniu skupiam się na wszystkich sferach Twojego życia, tak abyś mogła doprowadzić swoje ciało do homeostazy.

Nie tworzę diet ani zakazów i nakazów ale pobudzam do odkrycia w sobie odpowiednich zasobów motywacji do umiejętnego wyznaczenia celu oraz jego realizacji. Daję wiedzę i odpowiednie narzędzia niezbędne przy chwilach kryzysu jakie napotkasz w dążeniu do osiągnięcia celu. Edukuję jak poznać na nowo potrzeby swojego ciała, co kieruje Twoim zachowaniem i emocjami oraz jak rozpoznać zachowania które Tobie służą i jak je wybierać w codziennych sytuacjach świadomie w zgodzie z swoimi potrzebami.

W swojej pracy z Tobą skupiam się na promocji pokarmu wysoko wibracyjnego i energetycznego i na tym jak wybierać potrawy i produkty, które służą Tobie i pozwalają organizmowi się oczyszczać, regenerować i powracać do zdrowia. Jest to odżywianie ciała głównie roślinno-owocowe. Wypróbujesz JE i przekonasz się jaką mają niesamowitą moc, zyskasz mnóstwo energii, chęci do życia, siły i witalności. Zaczniesz zupełnie inaczej dostrzegać różne rzeczy i otaczającą Cię rzeczywistość.

Uczę jak znaleźć dobrą relację ze swoim ciałem, decydować o jego kształcie i samopoczuciu jakie sobie życzysz  ,,nie z dnia na dzień’’ ,, nie z tygodnia na tydzień’’ ale na zawsze, aby odkryty i wyuczony sposób, nawyk odżywiania stał się TWOIM STYLEM ŻYCIA.

‘’Zacznijmy od małych kroków a osiągniesz wielkie cele’’

Sprawdź bezpłatną 30 minutową sesję

 Pakiet  30 dniowy 400 zł       

      – cztery konsultacje  90 minutowe

      – wsparcie telefoniczne i mailowe

      – praca nad odkryciem swoich potencjałów, możliwości

      – skuteczna motywacja do osiągnięcia celu

      – praca nad rozpoznaniem swoich emocji

Pakiet 90 dniowy – 1100 zł

      – 12 konsultacji 90 minutowych

      – wsparcie telefoniczne i mailowe

      – praca nad odkryciem swoich potencjałów, możliwości

      – skuteczna motywacja do osiągnięcia celu

      – praca nad rozpoznaniem swoich emocji

      – kompleksowe, pełne wsparcie prowadzone do osiągnięcia celu

Pojedyncza konsultacja 90 minutowa – 150 zł

   wywiad żywieniowy i medyczny

    – omówienie celów i założeń

    – zalecenia żywieniowe

    – edukacja żywieniowa

    – znalezienie formy aktywności fizycznej będącej przyjemnością

Sprawdź bezpłatną 30 minutową sesję

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!