Wyjątkowe Rytuały Organique

…zdrowe, przyjazne dla skóry i bliskie naturze, na bazie produktów z formułą ECO,  wody strukturyzowanej, nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Każdy rytuał to oddzielna ceremonia oddziałująca na wszystkie zmysły uwieńczona masażem relaksacyjnym masłem Shea dobranym do profilu działania rytuału. Po zabiegu polecamy nie brać prysznica aby szlachetny kosmetyk wchłonął się i odżywił skórę.  

hammam

Hammam - marokański rytuał pielęgnacyjny w wersji Organique

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 260 zł
Terapia głęboko oczyszczająco ciało … oparty na naturalnych składnikach, przeznaczony dla każdego typu skóry.

Rytuał Morski Detox

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 250 zł
Terapia głęboko detoksykujaca ciało. Łączy w sobie działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia.

Rytuał Czekoladowy

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 260 zł
Terapia głęboko ujędrniająca ciało. To zabieg z zastosowaniem ekstraktów z kakaowca i różnorodnych substancji aktywnych działających wielokierunkowo : stymuluje produkcję endorfin skórnych, redukuje cellulit, wygładza i uelastycznia skórę oraz nadje jej piękny koloryt delikatnej i równomiernej opalenizny.

Rytuał Kawowy

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 260 zł
Terapia ukierunkowana na wyszczuplenie i walkę z cellulitem. Zabieg który od początku do końca przepełnia zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonej kawy.

Rytuał Winogronowy

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 260 zł
Terapia przeciwstarzeniowa dedykowana dla skóry w każdym wieku. Zabieg jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, przyjemny i aromatyczny za sprawą pięknego zapachu dojrzewających w słońcu winogron.

Rytuał Mleczna Odnowa

Czas trwania wizyty: 120 minut
Cena: 260 zł
Terapia łagodząca dla skóry suchej wrażliwej skłonna do podrażnień. Błyskawicznie łagodzi podrażnienia wywołane promieniami UV

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!