Chemiczno-Biologiczne wyjaśnienie działania Metody ZD

Ciało człowieka składa się z 75 miliardów komórek, które się dzielą. Każda z nich ma określoną funkcję, a ich podział determinuje wzrost i regenerację organizmu.

Aby osiągnąć prawdziwe, trwałe zdrowie i witalność uzdrowienie musi nastąpić właśnie na poziomie komórkowym. 

Zgodnie z naturą składniki odżywcze lub pierwiastki przedostają się do komórek przez błonę komórkową. Reakcja ta może zachodzić na dwa sposoby – przez dyfuzję i osmozę.

Dyfuzja jest pasywnym sposobem przedostawania się substancji odżywczych do twoich komórek, czyli nie wymaga zadziałania przekaźnika zewnętrznych wspomagającego ruch.

Jej przykładem jest rozpuszczająca się kostka cukru w wodzie. Cząsteczki odżywcze lub substancje zmieniają stan skupienia z wyższego do mniejszego (ciało stałe -> ciecz -> gaz) dzięki czemu z łatwością przenikają przez błonę. Komórka wytwarza z nich energię dzięki, której funkcjonuje i spełnia swoje zadanie.

Osmoza to aktywny proces dyfuzji. Dotyczy cząsteczek i substancji, które przemieszczają się od mniejszego stanu skupienia do większego (gaz -> ciecz -> ciało stałe). Wymaga przekaźnika, czyli substancji wspomagającej ruch cząsteczek i substancji, np. insuliny. Ten rodzaj odżywiania komórki wymaga niewielkiej ilości energii. Skuteczność tego procesu zależy od ciśnienia osmotycznego po obu stronach błony komórkowej, przepuszczalności błony i potencjału elektrycznego na powierzchni ściany komórkowej i jej porów.

Powietrze składa się z atomów, które składają się na pierwiastki m. in. węgiel, tlen, wodór i azot. Te pierwiastki to cukry, tłuszcze i białka o wysokiej częstotliwości. Ze względu na ich mały stan skupienia ich przenikanie do komórek jest proste. Dla komórki i organizmu bez wysiłkowe. Co więcej ich przenikanie wyrównuje potencjał elektryczny na powierzchni ściany komórkowej i jej porów. W praktyce oznacza to skuteczne i proste odżywienie komórki oraz naprawę błony przez którą komórki pobierają swoje pożywienie. Komórki dzięki temu poprawnie funkcjonują i się dzielą. Najprościej mówiąc są zdrowe i zregenerowane, a co za tym idzie tkanki, narządy, gruczoły w ciele pracują poprawnie.

 

Na tym właśnie polega skuteczność bioenergoterapii. 

Jesteśmy w momencie naszego istnienia, w którym nastoletnie dzieci chorują na raka, a niemowlęta rodzą się ze zwyrodnieniami i chorobami przewlekłymi. 

Problem chorób „nieuleczalnych” dotyka osoby na całym świecie. 

Bioenergoterapia jest metodą jutra, dzięki której możemy ratować ludzkie życie. 

Ludzkość przestanie bać się czy dożyje jutra, a sama bioenergoterapia zyska renomę. 

Przez poznanie i popularyzację metody odzyska ona dobre imię, kiedyś uszczerbione przez media.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!