Czy Bioenergoterapia Metodą ZD uzdrawia

Na chwilę obecną nie mogę dać gwarancji wyleczenia żadnemu z Was. 

Jak mawiał Zdenko Domancic ‘’wszystkie choroby są wyleczalne ale ludzie nie zawsze’’, wiele zależy od Was, od predyspozycji Waszego ciała cielesnego i energetycznego do uaktywnienia procesów zdrowienia.

Zamanifestowanie się w naszym ciele pozytywnych efektów terapii to całkowicie indywidualny proces, jednak często zdarza się, że pierwsze efekty mogą być już widoczne po pierwszych sesjach, często pewne problemy znikają bardzo szybko. 

Jednak w większości przypadków choroba jest na tyle zaawansowana, że wymaga wielomiesięcznej pracy.

 Zdecydowana większość osób pozytywnie reaguje na terapię, chociaż zdarzają się przypadki ludzi którzy nie reagują w żaden sposób na terapię i nie widać żadnych pozytywnych zmian w ich ciałach.

 Zdarza się również, że pozytywne zmiany po terapii nie są natychmiast widoczne, ale z perspektywy czasu problem zdrowotny może zniknąć, ponieważ energia zdołała usunąć przyczynę o której nikt nie wiedział.

W trakcie terapii mogą pojawiać się różne doznania, odczucia  które są wynikiem przekazywania energii, jednak jest to kwestia indywidualna i nie każdemu się to przydaża.

W okresie leczenia może również wystąpić osłabienie, senność, lekkie bóle, ogólne złe samopoczucie, stan podgorączkowy, pogorszenie objawów które daje choroba z którą pacjent żyje od lat, jednym słowem pogorszenie istniejącego stanu zdrowia . Dzieje się tak, ponieważ system odpornościowy pacjenta zaczyna działać intensywniej i diagnozuje problemy, których wcześniej nie dostrzegał. Aby organizm mógł zacząć samo uzdrawianie, najpierw następuje pogorszenie. Takie objawy nie występują zbyt często, albo występują ale pacjent ich nie zauważa i po jakimś czasie ustępują, jest całkowicie naturalne. 

 Energia uzdrawiająca działa na Nas w każdym przypadku z intencją uzdrowienia, dlatego też nie może zaszkodzić człowiekowi i jest całkowicie bezpieczna. 

Podczas terapii nie zajmuję się stawianiem diagnoz, a diagnoza choroby wystawiona przez lekarza lub opisanie objawów przez pacjenta wystarczy mi do przeprowadzenia protokołu terapii.

Podczas terapii energia potrzebuje swobodnego przepływu, wtedy działa najskuteczniej, dlatego nie blokuj jej, otwórz się na jej działanie, nie nastawiaj się na jej konkretne rezultaty, nie oczekuj i nie ograniczaj się czasowo aby nie paść ofiarą złudnych myśli własnego umysłu. Uwolnij się od przekonań, założeń, schematów według których żyjesz. Przyjmij z wdzięcznością cokolwiek otrzymasz, bo wdzięczność to energia o najwyższych wibracjach,  niech Ci towarzyszy podczas całej terapii. Warto również by było przed terapią odnaleźć, zauważyć i uświadomić sobie wszystkie krzywdy które się wyrządziło komukolwiek i sobie, wziąć za nie odpowiedzialność, podjąć próbę zadość uczynienia za nie, wyciągnąć wnioski. Wszystko jest energia-każda nasza myśl, każde nasze słowo, gest, każde nasze działanie. Ty jesteś odpowiedzialny za wszystko co Cię spotkało w Twoim życiu, jesteś kreatorem swojego życia, myśl i postępuj zgodnie z działaniem najwyższej energii, zacznij się odżywiać pokarmami wysoce energetycznymi. To spotęguje działanie terapii. 

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!