Dla kogo AquaBike

Female class with trainer on workout with aqua dumbbells in swimming pool. Women in swimwear on training, water sport

AquaBike to świetny sposób spędzania wolnego czasu.

Ze względu na swój nisko obciążeniowy charakter, zajęcia są wyjątkowo bezpieczne i polecane dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie kondycji fizycznej.

Czyli na podwodnym rowerze może pedałować babcia z wnuczką 🙂

Zrzucisz zbędne kilogramy!

Ponieważ ruch odbywa się w wodzie i jest poddany mocnemu oporowi, Twoje ciało pracuje ciężej, podnosi to tempo metabolizmu i pozwala spalić między 600 a 1200 kcal podczas jednych zajęć. Pomaga więc utrzymać Ci ujemny bilans kaloryczny niezbędny do schudnięcia.

Wysmuklisz ciało, zlikwidujesz obrzęki i zapobiegniesz żylakom.

Zajęcia AquaBike to typowy wysiłek aerobowy umożliwiający skutecznie wysmuklić sylwetkę, a systematyczne pedałowanie pozwala ujędrnić, wymodelować oraz poprawić tonus mięśniowy naszych mięśni.

Jazda na rowerze w wodzie działa jak masaż limfatyczny.

Pedałując na rowerze w wodzie ciśnienie hydrostatyczne wody, działa na ciało jak drenaż limfatyczny. Pomaga on skutecznie pozbywać się szkodliwych produktów przemiany materii oraz toksyn. W połączeniu z sprawniejszym krążeniem oraz redukcją tkanki tłuszczowej poprawia wygląd skóry i redukuje cellulit.

Poprawisz kondycję fizyczną- niezależnie na jakim poziomie teraz jest!

Podczas zajęć AquaBike możesz pracować z większą intensywnością przy niższym tętnie, ponieważ nasze tętno w wodzie jest o ok. 10% niższe niż na lądzie. Większość ludzi ćwicząc w wodzie, nie odczuwa efektu braku oddechu, który stymuluje obieg krwi i dostarcza tlen do mięśni, pozwalając im zwiększać swoją wydolność i siłę.

‘’Już po pierwszych zajęciach poczujesz przypływ energii!’’

Poprawisz wydolność krążeniowo-oddechową

Dzięki ciśnieniu hydrostatycznemu wody podczas zajęć zwiększa się przepływ krwi, co dodaje energii twoim mięśniom i nie męczą się one tak szybko. AquaBike stymuluje naczynia krwionośne zmniejszając ich sztywność dlatego jest wskazany przy chorobach układu sercowo-naczyniowego, oddechowego oraz cukrzycy. Instruktor zajęć HYDRORIDER® pozwala każdemu na dopasowanie intensywności ćwiczeń do swojej kondycji i celów.

Zadbasz o stawy i kręgosłup

Gdy ciało jest w pionie zanurzone w wodzie po szyje, ciężar odczuwalny wynosi ok. 10% ciężaru własnego ciała. Dlatego nie występuje tu obciążenie stawów ani kręgosłupa jak przy tradycyjnych ćwiczeniach na lądzie, dochodzi za to do elongacji kręgosłupa, czyli jego rozciągania, nasze krążki międzykręgowe oddalają się.

Dla wymagających rehabilitacji

AquaBike jest aktywną formą terapii, polecaną przez fizjoterapeutów i rehabilitantów, stosowaną po przebytych urazach, zabiegach i operacjach aparatu ruchu mającą zastosowanie w sanatoriach i placówkach rehabilitacyjnych.

Lepiej się poczujesz- redukcja stresu i lepszy sen

AquaBike świetnie wpływa na poprawę nastroju dzięki wytwarzaniu się endorfin. Relaksuje mięśnie, ponieważ podczas zajęć w wodzie nie czujemy zmęczenia, chociaż mięśnie pracują bardzo intensywnie. Środowisko wodne minimalizuje też ryzyko powstawania zakwasów po zajęciach.

‘’Już po pierwszych zajęciach wzmocnisz organizm!’’

Możliwość odwołania rezerwacji dzień przed zajęciami do godz. 12:00.

 

  • Uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania: stroju kąpielowego, klapek, czepka materiałowego, ręcznika, obuwia do wody (gumowe obuwie do chodzenia po kamienistej plaży, dostępne w sklepach sportowych np. Decathlon),
  • Na pływalnię wchodzimy w klapkach, obuwie do wody zakładamy tuż przed wejściem do niecki basenowej.
  • W skład karnetu/wejściówki wchodzi wejście na obiekt basenowy 85 minut, w tym zajęcia AQUA BIKE 60 minut odbywające się na małym basenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów, sportowców i absolwentów AWF.

KONTAKT

Tel: 606 391 760
SMS: 606 391 760

E-mail: kontakt@schudnizdrowo.eu

AquaBike schudnijzdrowo.eu

Centralny Ośrodek Sportu im. Feliksa Stamma Cetniewo
84-120 Władysławowo,

ul. Żeromskiego

https://cetniewo.cos.pl/

Adresy salonów schudnijzdrowo.eu

Ul. Reja 2A/A6 84-230 Rumia
Ul. Długa 43C 84-240 Reda

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata.

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!