Marsz Nordic Walking

 ……dla osób z otyłością i nadwagą, z problemami sercowymi, stawowymi -rehabilitujących się, dla kobiet w ciąży i ludzi mało aktywnych i zestresowanych……dla każdego

 
nordic-walking

Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą aktywności fizycznej na świeżym powietrzu o charakterze aerobowym, polega na maszerowaniu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Podczas marszu angażujemy wszystkie grupy mięśniowe naszego ciała z akcentem na pracę dużych partii mięśni położonych od pasa biodrowego w górę, odciążając tym samym stawy kręgosłupa i jego struktury. Zmuszając do pracy duże grupy mięśni podczas marszu trwającego minimum 60 minut  w określonym tempie uaktywniamy w naszym organizmie  przemiany ketonów czyli tłuszczy do produkcji energii, dlatego są to zajęcia szczególnie zalecane osobom będącym w procesie chudnięcia, pragnącym zredukować swoja wagę. 

Podczas zajęć nauczysz się w praktyce prawidłowej techniki nordic walking, poznasz ćwiczenia rozgrzewające i ogólnorozwojowe z kijami. W zależności od sprawności grupy zajęcia maja charakter objętościowy w postaci ciągłego marszu bądź przeplatany jest ćwiczeniami redukującymi zmęczenie: stretching, joga oczu, praca nad oddechem, ćwiczenia w parach. 

     Zawsze staram się, aby każde zajęcia były niepowtarzalne nadając im indywidualny charakter. 

    Na życzenie klienta przeprowadzam indywidualną edukuję żywieniową. 

                                      rozpocznij przygodę z Nordic Walking…..bądź aktywny

Czas trwania: 90 minut

Miejsce: w terenie

 

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!