Masaż Relaksacyjno-Detoksykujący gorącymi bryłami Soli Himalajskiej

sól himalajska (1)

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut

Cena: 210 zł

 

Ceremonia bryłami solnymi jest wspaniałym relaksacyjnym przeżyciem dla skóry, ciała i umysłu. Idealny dla każdej pory roku. Latem działa napinająco i modelująco, pielęgnuje skórę przed i po opalaniu. Zimą dostarcza kojącego ciepła, regeneruje skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką, odżywioną i oczyszczoną.

Połączenie ciepłych brył z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne jeśli czujesz, że Twojemu ciału doskwierają bóle mięśniowe,  jest obolałe a umysł jest zmęczony i zestresowany. W efekcie otrzymujesz relaksację, zwalczenie napięcia, równowagę, energię kojącą nerwy i delikatny peeling skóry z detoksykację organizmu.

Bryły którymi wykonujemy zabieg to jeden oryginalny typ soli krystalicznej, pochodzącej z jednego miejsca we wschodnim pasie Karakorum Himalajów w Pakistanie. Sól ta jest całkowicie wolna od zanieczyszczeń i zawiera aż 84 minerały między innymi jod, sód, fosfor, magnez, potas, żelazo, cynk, brom czy wapń.

Na zakończenie ceremonii nałożymy na ciało rewitalizujące masło do ciała o pięknym świeżym zapachu bogate w aktywne ekstrakty pochodzące z samej natury.

Zabieg wykonywany jest w klimatycznym pomieszczeniu w półmroku, przy migoczących płomykach świec i odpowiednio dobranych dźwiękach relaksacyjnej muzyki- to istna ceremonia Idealna na Prezent.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!