Masaż Relaksacyjny całego ciała Gorącymi Kamieniami

masaż-goracymi-kamieniami

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut

Cena: 190 zł

 

Masaż gorącymi kamieniami jest silnie relaksujący, łączy w sobie oddziaływanie termiczne ciepłych bazaltowych kamieni z płynnie wykonywanymi odprężającymi sekwencjami technik masażu. Podczas wykonywania zabiegu stosuje się również odpowiednie ułożenie kamieni na poszczególnych odcinkach ciała.

Gorący kamyk bazaltowy doskonale wyszlifowany przez morskie fale o temperaturze przekraczającej 50 stopni Celsjusza poprawia krążenie, odpręża ciało i umysł, relaksuje i rewitalizuje cały organizm.

Nie tylko rozluźnia napięte mięśnie, wypłukuje toksyny, wspomaga pracę serca, poprawia elastyczność i jędrność skóry lecz także dzięki wydzielającym się endorfinom pozwala doznać uczucia szczęścia i ukojenia. 

Przenieś się z nami w to miejsce, w ten gorący klimat gdzie przyjemne ciepło kamieni w połączeniu z oddziaływaniem aromatycznych ciepłych olejków, płynnych ruchów masażysty i nastrojowej muzyki zapewni Ci ponadprzeciętne doznania i doświadczysz niezapomnianych chwil.

To niezwykłe przeżycie, które przynosi ukojenie nie tylko dla Ciała ale i Duszy. 

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!