Masaż Relaksacyjny Dłoni-refleksologia z ciepłym olejem organicznym

masaz dloni

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 60 minut

Cena: 150 zł

 

Refleksologia dłoni to subtelne ukojenie dla Twoich zmęczonych rąk, wprowadza Cię w stan odprężenie, łagodzi napięcia, przynosi ulgę w bólu nadgarstków i pomaga pozbyć się uczucia zimna. 

To terapia holistyczna oddziałująca na całe ciało poprzez umiejętne stymulowanie refleksów na dłoni co powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych narządu odpowiadającego refleksowi i poprawę jego ukrwienia. Zwiększa się ilość tlenu w tym obszarze, czego konsekwencją jest przyśpieszenie przemiany materii, wypłukanie toksyn i dostarczenie większej ilości przeciwciał, które stoją na straży zdrowia. Uciskając palce dłoni oddziałujemy na głowę, masując środek dłoni na wątrobę czy żołądek

Refleksologia sprawia że organizm leczy się sam.

Zabieg rozpoczynamy od rozluźnienia dłoni a następnie za pomocą głównie kciuka wykonujemy ruchy okrężne bądź punktowe, opracowujemy nie tylko dłonie, ale również koncentrujemy się na tkankach miękkich nadgarstka, przedramienia i łokcia.

Masaż wykonywany jest ciepłym organicznym olejem o właściwościach relaksacyjnych w wielu aromatycznych zapachach w półmroku przy migoczących płomykach świec i odpowiednio dobranych dźwiękach relaksacyjnej muzyki.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!