Masaż Relaksacyjny Gorącą Czekoladą

masaz-czekolada (1)

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut

Cena: 190 zł

 

Masaż gorącą aromatyczną czekoladą to wyjątkowe przeżycie, to prawdziwa uczta dla miłośników pięknego zapachu, pragnących doznać działania silnie relaksującego i regeneracyjnego. To uczta dla ciała i zmysłów, która cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród miłośników tego słodkiego deseru.

Zapraszamy na oryginalny jeden z bardziej luksusowych kuracji, masaż stuprocentową miazgą kakaową pochodzącą z wiecznie zielonych drzew lasów tropikalnych której dobroczynne działanie znane jest od lat.

Za sprawą czynnych składników w czekoladzie do których zalicza się witaminy z grup A, E i B, dobre lipidy, magnez, a także silne przeciwutleniacze uzyskujemy po zabiegu efekt wspaniałej skóry ,odżywionej, nawilżonej, wygładzonej o pięknym kolorycie i blaski oraz doświadczamy poczucia odprężenia.

Polubisz czekoladę nie tylko w ustach ale na ciele też.

Zabieg może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji urodzin, rocznicy, Walentynek czy Dnia Kobiet.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!