Masaż Relaksacyjny Stóp-refleksologia z ciepłym kompresem i peelingiem

stopy

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut

Cena: 180 zł

 

Refleksologia stóp to zabieg wprowadzający całe ciało w błogostan, w stan głębokiego odprężenia. Medycyna Chińska nie bez powodu nazywa stopę  mapą całego świata lub drugim sercem. To starożytna sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowanych na stopach. Zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską, każdemu refleksowi odpowiada narząd, układ czy gruczoł. Odblokowanie ścieżek energetycznych, poprawia dopływ energii do odpowiadających refleksom narządów. Harmonizuje w ten sposób krążenie energii w całym ciele, co jest drogą do przywrócenia zdrowia  w aspekcie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu dłoni oraz specjalnych pałeczek i należy do masaży mocnych dzięki czemu przynosi natychmiastową ulgę tak zwanych lekkich nóg. 

Masaż poprzedzony jest gorącym kompresem oraz peelingiem stóp co w profesjonalny sposób przygotuje stopy do dalszych etapów masażu.

Podczas zabiegu opracowujemy nie tylko stopy, ale również koncentrujemy się na tkankach miękkich stawu skokowego, łydki i kolan używają do tego ciepłych olei organicznych o właściwościach relaksacyjnych w wielu aromatycznych zapachach i rozkoszując się klimatem przy blasku świec i odpowiednio dobranych dźwiękach relaksacyjnej muzyki

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!