Poczytaj o Metodzie ZD którą stosuję

Metoda bioterapii (bioenergoterapii) Domancica, powstała ponad 35 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Przywraca zdrowie dorosłych i dzieci – tam, gdzie zawodzą inne sposoby.

Od 1993 r. Zdenko Domancic (Domančić) uczy swojej metody w Klinice Bioenergoterapii w Słowenii – największej tego typu placówce w Europie.  Przez lata swojej pracy Domancic uzdrowił ponad 1,5 miliona osób, osiągając, w każdej sklasyfikowanej chorobie, spektakularne efekty. Za wyniki pracy otrzymał prestiżową nagrodę Prezydenta Słowenii.

Zdrowie, według koncepcji energetycznej, związane jest z równowagą energii w organizmie. Nadmiar lub niewystarczająca ilość bioenergii burzy równowagę i skład ciała energetycznego, co stanowi preludium choroby.  

Metoda bioenergoterapii wykorzystuje Energię Życiową – nazywaną w zależności od szerokości geograficznej także Praną lub Chi – w celu zbalansowania stanu energetycznego, stymulacji systemu immunologicznego, eliminacji bólu, regeneracji ciała i w końcu doprowadzenia do wyleczenia.

Bioterapeuta pomaga przywrócić prawidłowe funkcje tak, aby ciało mogło uzdrowić samo siebie. Celem bioterapii jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie problemów zdrowotnych.

Każdy człowiek jest wrażliwy na energię, która znajduje się dookoła nas. To właśnie dzięki tej energii nasza fizyczna i duchowa egzystencja jest możliwa. Czasami pokłady energii

pochodzą z Ziemi, czasami zaś z Wszechświata i pewne jest, iż umożliwiają życie na naszej planecie. Centra energii, czyli tzw. meridiany, można odnaleźć zarówno w faunie, jak i florze, przede wszystkim jednak w innych ludziach. Kanały energetyczne zlokalizowane są blisko nerwów, co sprawia, że informacja i energia jest przenoszona poza sam nerw.

Człowiek składa się z energii i materii, a pomiędzy tymi elementami znajduje się krew, która stanowi po części element energii i ciała. Krew spełnia wiele istotnych zadań, mających na celu podtrzymanie procesów życiowych. Ze względu na swe natlenienie krew transferuje energię z Ziemi i Wszechświata, rozprowadzając ją po naszym ciele. Jako przekaźnik wyższych poziomów energetycznych i parametrów z pola magnetycznego Ziemi, aktywnie uczestniczy w transformacji energii. Wszystkie siły władające wszechświatem, włącznie z potęgą ludzkiej świadomości i pokładami podświadomości, stanowią pochodną energii pochodzącej z kosmosu.

Właśnie na bazie powyższej teorii Zdenko Domancic stworzył i rozwinął metodę bioenergoterapii, która polega na pobudzeniu systemu immunologicznego do skutecznej walki z chorobą, tak, że ciało zaczyna leczyć samo siebie.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!