Rytuał Czekoladowy

Terapia głęboko ujędrniająca ciało

czekoladowy

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 120 minut

Cena: 260 zł

 

Rytuał Czekoladowy

to zabieg z zastosowaniem ekstraktów z kakaowca i różnorodnych substancji aktywnych działających wielokierunkowo : stymuluje produkcję endorfin skórnych, redukuje cellulit, wygładza i uelastycznia skórę oraz nadje jej piękny koloryt delikatnej i równomiernej opalenizny.

Przebieg zabiegu:

Nałożenie na ciało gęstej aksamitnej piany z mydła Savon Noir wytwarzanego ręcznie w Maroku z czarnych oliwek oraz oleju oliwnego, która ma właściwości oczyszczające, nawilżające, antybakteryjne i oczyszczające skórę.

Czekoladowy peeling cukrowy całego ciała zawierający w swoim składzie masło Shea, masło kakaowe, olej rzepakowy, ekstrakt z kakaowca. Zmycie pod prysznicem.

Osuszenie skóry i rozpylenie nad ciałem ‘’Oczarowej mgły’’ tonikiem Oczaru Wirginijskiego z liści i kory krzewu nazywanego ‘’złotem Indian’’ kwitnącego pięknymi żółtymi kwiatami późną jesienią i zimą. Działa przeciwzapalnie, obkurcza naczynia krwionośne, łagodzi, nawilża i tonizuje skórę ciała.

Wykonanie masażu drenująco-stymulującego serum czekoladowym do ciała o właściwościach endorfinowo – antycellulitowych zawierającego w swoim składzie aktywne ekstrakty z kakaowca, kofeiny, witaminę E, roślinny kompleks o działaniu ujędrniającym, wyciszającym i wygładzającym, składniki stymulujące produkcję endorfin skórnych oraz wzmacniające naczynka krwionośne.

Aplikacja czekoladowej maski na ciało o właściwościach ujędrniająco-wygładzających posiadającej w swoim składzie ekstrakt z kakaowca, roślinny kompleks o działaniu ujędrniającym, wyciszającym i wygładzającym.

Owinięcie ciała folią i przykrycie kocem na 20-30 minut

Po owinięciu folią wykonanie masażu karku i głowy olejem migdałowym

Zdjęcie folii, zmycie maski ciepłym prysznicem

Osuszenie skóry i tonizacja tonikiem naturalnym Oczar Wirginijski

Masaż całego ciała czekoladowym masłem Shea zawierającym w swoim składzie ekstrakty z kakaowca i witaminę E. W zależności od upodobań naszego Gościa masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej.

Zapraszamy do aromatycznego świata ORGANIQUE, na doświadczenie wyjątkowej terapii oddziałującej na wszystkie zmysły, dostarczającej zarówno relaksu, wyjątkowej pielęgnacji ciała i ukojenia duszy.

BONUS

Podczas wykonywania zabiegu na życzenie klienta udzielamy porad dotyczących:

  • odżywiania pokarmami stymulującymi redukcję wagi, podwyższenie energii życiowej i poprawiającymi samopoczucie
  • wyboru form aktywności fizycznej w kierunku redukcji wagi, wysmuklenia i ujędrnienia ciała.
  • jak zacząć zmieniać niesłużące Tobie nawyki żywieniowe

KONTAKT

Tel: 606 391 760
SMS: 606 391 760

E-mail: kontakt@schudnizdrowo.eu

Adresy salonów schudnijzdrowo.eu

Ul. Reja 2A/A6 84-230 Rumia
Ul. Długa 43C 84-240 Reda

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!