Rytuał Morski Detox – Terapia głęboko detoksykująca ciało

morski-spa

Przeciwskazania do wykonywania masaży

Czas trwania wizyty: 120 minut

Cena: 250 zł

 

Łączy w sobie działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia.

Przebieg zabiegu:

Nałożenie na ciało gęstej aksamitnej piany z mydła Savon Noir wytwarzanego ręcznie w Maroku z czarnych oliwek oraz oleju oliwnego, która ma właściwości oczyszczające, nawilżające, antybakteryjne i oczyszczające skórę.

Detoksykujacy peeling solny całego ciała zawierający w swoim składzie czerwone algi wapienne, ekstrakty w kopru morskiego, algi wakame i witaminę E,  zmycie pod prysznicem.

Osuszenie skóry i rozpylenie nad ciałem ‘’Oczarowej mgły’’ tonikiem Oczaru Wirginijskiego z liści i kory krzewu nazywanego ‘’złotem Indian’’ kwitnącego pięknymi żółtymi kwiatami późną jesienią i zimą. Działa przeciwzapalnie, obkurcza naczynia krwionośne, łagodzi, nawilża i tonizuje skórę ciała. 

Aplikacja na ciało oleju do masaż zawierającego w swoim składzie ekstrakty z alg wakame, morszczynu, kopru morskiego, hydrolizowany kolagen, vitaminę E i wykonanie masażu drenująco-stymulującego. Po masażu zmycie oleju gorącymi kompresami.  

Osuszenie skóry i tonizacja tonikiem naturalnym Oczar Wirginijski

Masaż całego ciała masłem Shea zawierającym w swoim składzie ekstrakty z alg wakame, morszczynu, kopru morskiego, hydrolizowany kolagen i witaminę E. W zależności od upodobań naszego Gościa masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej. 

Zapraszamy do aromatycznego świata ORGANIQUE, na doświadczenie wyjątkowej terapii oddziałującej na wszystkie zmysły, dostarczającej zarówno relaksu, wyjątkowej pielęgnacji ciała i ukojenia duszy. 

BONUS

Podczas wykonywania zabiegu na życzenie klienta udzielamy porad dotyczących:

  • odżywiania pokarmami stymulującymi redukcję wagi, podwyższenie energii życiowej i poprawiającymi samopoczucie
  • wyboru form aktywności fizycznej w kierunku redukcji wagi, wysmuklenia i ujędrnienia ciała.
  • jak zacząć zmieniać niesłużące Tobie nawyki żywieniowe

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!