Trening personalny

…dla każdego, bez względu na to czy Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów, poprawa sylwetki i zwiększenie masy mięśniowej, czy po prostu chcesz aktywnie spędzić czas i przy okazji popracować nad poprawą ogólnej sprawności i zdrowia.

 
trening-personalny

Celem jest efektywna praca pod okiem trenera, który zadba o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, odpoczynek, prawidłową regenerację po wysiłku, a przede wszystkim pokaże jak  bezpiecznie ćwiczyć. W treningu personalnym to klient określa cele i potrzeby dotyczące rozwoju sprawności  fizycznej pod konkretna dyscyplinę, poprawy stanu zdrowia czy zmiany własnego wyglądu.

Trening personalny to gwarancja że czas który poświęcisz będzie czasem przeznaczonym wyłącznie na ćwiczenia, unikniesz długich przerw między seriami, rozmów z innymi ćwiczącymi a skupisz się na efektywnym treningu i osiągnięciu zamierzonego celu. Świadomość że ćwiczysz z drugą osobą zmobilizuje Cię do systematyczności, wytrwałości i pomoże odpocząć od codziennych problemów oraz naładować się energią do zmierzenia się z nowymi w codziennym życiu.

     Zawsze staram się, aby każdy trening był niepowtarzalny, nadając mu indywidualny charakter. 

    W czasie indywidualnego treningów edukuję żywieniowo. 

                                    …….trening personalny jest dla Ciebie!

Czas trwania: ustalany indywidualnie

Cena: ustalana indywidualnie

 

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając maila na:

kontakt@schudnijzdrowo.eu 

lub dzwoniąc na numer telefonu:

606 391 760

Zapraszam!
Marek

DANE DO PRZELEWU

schudnijzdrowo.eu

Numer konta w mBank:

27 1140 2004 0000 3202 8028 6808

W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (rodzaj i długość zabiegu, masażu, termin rezerwacji oraz kogo dotyczy wpłata)

Ul. Reja 2A/A6
84-230 Rumia
NIP: 584-229-16-09

Dołącz do nas!

Dołącz do nas na Facebook’u.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!

Do zobaczenia!